logo Ted-Mar TED-MAR

Specyfika, zastosowanie i najważniejsze zalety siatek ogrodzeniowych

Siatka ogrodzeniowa to uniwersalny, przystępny cenowo i stosunkowo prosty sposób na odgrodzenie terenu. Najczęściej wykorzystywana bywa do zabezpieczania prywatnych posesji, a także boisk, podwórek szkolnych, terenów budowy itp. Jeśli zostanie prawidłowo zamontowana, okazuje się bardzo skutecznym i trwałym ogrodzeniem, co jest jednym z głównych argumentów przemawiających za jej popularnością.

Główne korzyści z zastosowania siatki ogrodzeniowej

Siatka ogrodzeniowa posiada wiele istotnych zalet, które doceniane są przez użytkowników, chętnie sięgających po ten sposób ogradzania terenów. Przede wszystkim dostępna jest w stosunkowo niskich cenach. Zapewnia również łatwy i sprawny montaż, który można wykonać samodzielnie. Nie trzeba zlecać pracy fachowcom, co stanowi kolejny czynnik obniżający ogólny koszt zastosowania siatki ogrodzeniowej.

Siatka ogrodzeniowa zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość oraz elastyczność, dzięki czemu nadaje się do zastosowania nawet na trudnym terenie. Nawet przy konieczności stworzenia stosunkowo wysokiej konstrukcji ogrodzeniowej (do ok. 4 m) zapewnia stabilność. Jednocześnie jest odporna na szereg czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, skrajne temperatury, opady czy wiatr. W przypadku ewentualnego zniszczenia siatkę ogrodzeniową można w miarę szybko i tanio naprawić, a także przedłużyć, skrócić lub zmienić jej położenie.

Gdzie najczęściej stosowana jest siatka ogrodzeniowa?

Siatka ogrodzeniowa najczęściej znajduje zastosowanie przy grodzeniu placów budów, sadów i działek uprawnych, a także terenów przemysłowych. Bardzo często wykorzystuje się ją do wydzielania i zabezpieczania terenów prywatnych posesji. Może być użyta do wydzielenie obszarów leśnych, a także terenów przeznaczonych dla zwierząt domowych w gospodarstwach rolnych.

Różne warianty siatek ogrodzeniowych w ofercie TED-MAR

Firma TED-MAR zapewnia solidne siatki ogrodzeniowe w trzech podstawowych wariantach:

  • siatka ocynkowana (wykonywana w różnych wymiarach z drutu ocynkowanego)
  • siatka powlekana (wykonana z drutu powlekanego tworzywem PCV, dostępna w różnych rozmiarach)
  • siatka krepowana (wykonana z drutów falowanych pojedynczych lub podwójnych. Oczka siatki mogą być kwadratowe lub prostokątne)

Sklep Ted-Mar na Allegro

Gwarantujemy dobre ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę. Przejdź do sklepu

 

produkty

©2019 TED-MAR

Projekt i wykonanie Net Partners